close {focus_keyword} A Virágos Egerért Verseny díjazottjai cross grey smallA bejegyzés régen lett közzétéve, a tartalma emiatt már érvényét veszthette!

2017. „Virágos Egerért, Szép Környezetért” verseny

 “Jubileumi” Különdíj

Király Patika – Vörösmarty u. 2.

Gárdonyi Géza Ciszterci Gimnázium és Kollégium – Széchenyi u. 17.

Egri SZC Bornemissza Gergely Szakközépiskolája, Szakiskolája és Kollégiuma –  Kertész u.128.

“Panoráma Panzió és Panoráma Hotel Eger” – Joó János u. 2. és 9. sz.

Garten vendégház – Legányi F. u. 6.

Green Park Villa – Attila u. 15.

Tari Sándorné – Pázmány Péter u. 7.

Zöldpanel Egyesület – Vallon u. 1-11.

Szuromi József – Vécsey Sándor u. 30.

 

„Százszorszép” Díj

Dr. Csankné Szántó Klára – Bajcsy Zs.u.13.

Stálné Kovács Ibolya – Tinódi u.11.

 

“Jubileumi” kategória –Polgármesteri Díj

Lóczi Virág – Eszterházy Károly Egyetem Gyakorló Általános – Közép és Alapfokú Művészeti Iskola 10 éves tanulója.

 

Polgármesteri Elismerés

 Kertbarát Kör Egyesület – Knézich Károly u. 8. /Bartók Béla téri Mária Szobor környezete/

Bartakovics u. 24. sz. Társasház

 

Ipari, kereskedelmi és szolgáltató létesítmények kategória

  1. Helyezettek

Trend Business Kft. – Gárdonyi Géza u.5.

Szépítész Eger Kft. – Külsősor u. telephely 9883/12

 Nevelési – oktatási és egyéb intézmények kategória

 III. Helyezett

Heves Megyei Harmónia Egyesített Szociális Intézmény – Szalapart u. 84.

 Helyezettek

Benedek Elek Óvoda Bervavölgyi Tagóvoda – I.sz. ltp. 9. ép.

Idősek Berva-völgyi Otthona –Berva-völgy tere 3.

 Szállodák, panziók esztétikai megjelenése,

növénykiültetése kategória

 III. Helyezett

Székely Sas Kft. Hotel Unicornis – Dr. Hibay Károly u. 2.

  1.  Helyezett

Éden Panzió – Servita u. 56.

 1. Helyezett

Kulacs csárda – Eger, Szépasszonyvölgy

 Vendéglátó-ipari előkertek virágosítása,

növénykiültetése kategória

 1. Helyezett

Geriottó Bt. – Eger, Szent János u. 13.

 1. Helyezett

Édeskert Étterem és Fagyizó – Szépasszonyvölgy, Disznófősor u. 3769/5. hrsz.

Magánszálláshelyek Kategória

 III. Helyezett

Völgy Apartmanház – Vámház u. 8.

 1. Helyezett

Siesta Vendégház – Joó János u. 26.

 1. Helyezett

Napfény Apartmanház – Csokonai u. 17.

 Lakossági Kategória

Szervező Bizottsági Különdíj

 Családi ház  ablak-erkély, előkert kategória

Balázs László – II. Rákóczi Ferenc. u. 115.

Győri Lászlóné – Rákóczi Ferenc u. 117.

 Zsűri Különdíj

 Társasház előkert kategória

Bodnár István – Kertész u. 87.

 Családi ház kert kategória

Kósáné Szabó Ildikó – Szépasszonyvölgy 7737/2 hrsz.

Társasház ablak- erkély, kert kategória

Almárvölgyi u. 8. társasház – Balog Katalin

Zsűri Elnöki Különdíj

Társasház ablak-erkély kategória

Horváthné Solymosi Eszter – Gerl M. u. 4. I. em.

Elismerő Oklevél

Gólya u. P/6. Társasház –Majoros Gábor

Malomárok u. 25. Társasház –Kiss Imre Ferencné

Kallómalom u. 58 – 60. Társasház –Trombitás Eszter

Bükk sétány 6. Társasház – Horváth Lászlóné

Társasház előkert kategória

III Helyezett

Napsugár u. 1/a. Társasház – Kovács Istvánné

 1. Helyezett

Kiskanda u. 3. társasház – Petrény Miklós

  1. Helyezett

Olasz u. 25-35. társasház – Trombitás Györgyné

 

Társasház ablak – erkély, előkert kategória

III. Helyezettek

Huszár Tiborné – Eperjesi u.17/A, I/7.

Farkasné Mjazovszky Mária – Malomárok u. 34. I/4.

 1. Helyezett

Béki János – Sugár István u. 28. Fsz.2.

 1. Helyezett

Nagy Károlyné – II. Rákóczi Ferenc u.19. I/6.

Társasház ablak-erkély kategória

III. Helyezett

Pintér Józsefné – Vallon u. 12. 3/1.

 1. Helyezett

Molnár Viktorné –Cifrakapu u.138.1/4.

Mlinkóné Majoros Erika        – Maklári u.77./a I.em.

 1. Helyezett

Malacsik Tivadarné – II.Rákóczi Ferenc u.17./B. fsz.2

Szabó Lászlóné – Mátyás király u.60. Fsz.1.

Társasház ablak-erkély, kert kategória

III. Helyezett

Joó János u. 75. társasház – Balogh Erika

  1. Helyezett

Ágas u. 3. társasház – Gárdián Edit

 1. Helyezett

Napsugár köz lakópark – Molnár Zita

Családi ház ablak-erkély kategória

III. Helyezett

Ferencz József – Menház u. 17.

  1. Helyezett

Dobó Sándorné -Vitkovics u. 12/a.

 1. Helyezett

Szőkéné Komenczi Anikó – Meder u. 2/2.

Családi ház kert kategória

III. Helyezettek

Tengely Józsefné – Felvégi út 26.

Mile Erzsébet – Harangláb u. 4.

 1. Helyezettek

Tengely Katalin – Szarvaskői u. 42.

Dienes Sándor     Eger, Tinódi u. 21.

 1. Helyezett

Bernát Józsefné – Sertekapu u. 30.

Családi ház ablak – erkély, előkert kategória

 1. Helyezett

Baloghné Fekete Gizella         – Pirittyó u. 22.

 1. Helyezett

Farkas Gáborné – Hóvirág u.6

Egységes utcakép kategória

 III. Helyezett

Bárány utca

Szeredi Ferenc

 1. Helyezett

1.Rákóczi Ferenc utca 34-38.

Lakatos Gyuláné

Páncél Lajosné,

Poczok Frigyesné,

  1. Helyezett

Joó János utca

Gergelyné Dér Piroska – Joó János u. 20.

Farkasné Kis Erika – Joó János út 22.

Horváth Istvánné – Joó János u.27

Tóth Albertné – Joó János u.30.

Oskóné Bódi Klára – Joó János u. 32.

Hornyákné Csörgő Ágnes – Joó János út 35.

Székely Tamás – Joó János u. 36.

Dr. Bóka Imréné – Joó János u. 37.

Szűcsné Nagy Szilvia – Joó János u. 38.

Hegyi Jánosné – Joó János u.40.

Inhaizel Angéla – Joó János u. 41.

Zsólyomné Kormos Kornélia – Joó János u.43.

Apostol Imréné – Joó János u. 44.

Úri Istvánné – Joó János u. 45.

Fehér Andrásné – Joó János u.51.

Kásáné Ipacs Tünde – Joó János út 57.

„A legszebb konyhakertek”

Különdíj:

Mini kategória

Farkas Gáborné – Hóvirág u. 6.

Normál kategória

Komáromi Miklós –Kis-Eged u. 14.

Zártkerti vegyes kategória

Bernát József – Kápolna, Petőfi u. 36.

Balkon kategória

 II. helyezett

Kósáné Szabó Ildikó – Egészségház u. 7. TT/7.

  1. helyezett

Szabóné Kálosi Irén – Barkóczi u. 11/B. Fsz/ 2.

Mini kategória

II. helyezett

Stálné Kovács Ibolya – Tinódi S. u. 11.

 I. helyezett

Bernát Józsefné – Sertekapu u. 30.

Vizi József – Csokonai u. 17.

Normál kategória

 II. helyezett

Dienes Sándorné – Tinódi Sebestyén u. 21.

  1. helyezett

Utassy Gyula – Deák Ferenc u. 66.

Kósa Tamás Miklós – Szépasszony-völgy 7737/2. hrsz.

Zártkerti gyümölcsös kategória

I. helyezett

Gazsó Mihály – Demjén, Vizeshegy

Zártkerti vegyes kategória

 II. helyezett

Singlár József – Répás-tető

Szabó László – Almár, Diófa u.

  1. helyezett

Szendi Joó István – Pirittyó u. 26.

Közösségi kategória

III. helyezett

Egri Balassi Bálint Általános Iskola Tinódi Sebestyén Tagiskolája –Vallon u. 2.

II. helyezett

Heves Megyei Harmónia Egyesített Szociális Intézmény – Szalapart u. 84.

I. helyezett

Benedek Elek Óvoda Berva-völgyi Tagóvodája – I. sz. ltp. 9. ép.

Almárvölgyi u. 8. társasház – Balog Katalin

Hozzászólás írása