Más tollából

Kimagasló egri fallabdás sikerek a VI. Országos Szabadidős Squash Bajnokság döntőjében!

By 2016. április 5.
closeA bejegyzés régen lett közzétéve, tartalma emiatt már érvényét veszthette.

Az egri fallabda sport igazán beindult, misem bizonyítja jobban, mint az, hogy Bihari Zoltán ezüstérmes lett a VI. Országos Szabadidős Squash Bajnokság döntőjében!

Az ország 10 városában rendeztek selejtezőket. A több száz versenyző közül 41 férfi és 18 női játékos kvalifikálta magát az április 2-3-án a budapesti Griff Squash klubban megrendezett döntőbe.

Az egri selejtező bajnokát, Bihari Zolit csak egy játékos tudta megfogni az országos döntőben, az aki az előző V. OB-t is nyerte és régebben igazolt, TOP 20-as ranglistás versenyző is volt a győri squash edző Németh Balázs!

A hölgyek mezőnyében is igen szép eredményt értek el az egri lányok: Dávid Nikolett 5. és Barta-Boncz Nóra 6. helyezett lett! Gratulálunk a szép egri eredményekhez! Hajrá Egri Squash SE! Hajrá Eger!